^

Гарантія повернення коштів

Протягом 30-ти днів з моменту активації акаунту, у випадку відмови від послуг хостингу, не залежно від причини відмови, гарантується повне повернення коштів.

Умови для повернення коштів викладено нижче.

1. Повернення коштів здійснюється тільки за послуги хостингу. Повернення коштів за інші послуги не здійснюється.

2. Повернення послуг відбувається лише за вперше надані послуги. Наприклад, якщо ви замовили послуги хостингу, після чого отримали повернення коштів і замовили хостинг вдруге, то ви вже не зможете отримати кошти назад.

3. Отримати повернення коштів можна лише протягом 30 днів після активації акаунту.

4. При оплаті платіжними картками VISA та Mastercard кошти повертаються на ту саму картку з якої був зроблений платіж. Після того як ми повернемо кошти, вони з’являються на вашій картці протягом 3-х банківських днів. Зверніть увагу, що це повернення може не з"явитися у виписці по картці, але баланс картки збільшиться на цю суму.

5. При оплаті з рахунку фізичної особи на розрахунковий рахунок кошти повертаються по реквізитам з яких були отримані. У випадку, якщо оплата була здійснена фізичною особою через касу або платіжний термінал, то кошти можуть бути повернені одним з наступних способів: -на картку Приватбанку. Для цього потрібно написати в підтримку і зазначити номер картки та ПІБ отримувача; -на картку любого банку України. Для цього потрібно написати в підтримку і зазначити отримувача; -іншим способом, який буде зручний обом сторонам.

6. При оплаті з розрахункового рахунку фізичної або юридичної особи для повернення коштів, будь ласка, зверніться в підтримку. Повернення коштів не відбувається при порушенні правил користування хостингом.